Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

MERPAUL F.H.U
Poznań
praca stacjonarna
6294 dni temu

Ogłoszenie numer: 30748, z dnia 2007-06-25

Nasza firma funkcjonuje z powodzeniem na rynku automatyki biurowej od 2002 roku. Dostarczamy najwyższej jakości, profesjonalny sprzęt biurowy. W ofercie posiadamy kopiarki, drukarki, faksy, skanery archiwizujące, duplikatory, urządzenia wielkoformatowe, urządzenia wielofunkcyjne. Jako Autoryzowany Dealer DEVELOP oraz NASHUATEC dostarczamy materiały eksploatacyjne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, fachowe doradztwo, innowacyjne rozwiązania dystrybucji i druku dokumentów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Sprzedaż urządzeń biurowych Obsługa i pozyskiwanie klientów Monitorowanie, analiza rynku i działań konkurencji Wynajem długoterminowy urządzeń Przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji Praca w biurze w Poznaniu oraz na terenie woj. wielkopolskiego

Wymagania

Wykształcenie min. średnie Kultura osobista Wymagane doświadczenie handlowe Umiejętność przygotowania i prowadzenia prezentacji Umiejętność prowadzenia negocjacji Prawo jazdy kat.B Obsługa komputera

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie Profesjonalne szkolenia Praca w młodym zespole Wysokie wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników Ciekawą pełną wyzwań pracę