Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

P.H. vega Export-Import
mazowieckie
praca stacjonarna
6313 dni temu

Ogłoszenie numer: 29986, z dnia 2007-06-06

Zajmujemy się dystrybucją art. BHP odzieżą roboczą sprzedażą chemii gospodarczej art, higienicznych.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

-Do obowiązków kandydatabędzie należało: -Sprzedaż w placówkach handlu detalicznego oraz klientom -instytucjonalnym chemii gospodarczej,art. higienicznych,odzieży roboczej. -poszukiwanie nowych klientów -osiąganie założonych celów handlowych

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie -umiejętność prowadzenia rozmów handlowych - dużedoświadczenie handlowe -prawo jazdy kat.B -w okresie próbnym mile widziany własny samochód

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o prac -samochód służbowy -wynagrodzenie 2000+premia do 100% zależna od wyników