Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Movincar Polska Sp. z o.o.
Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6273 dni temu

Ogłoszenie numer: 29297, z dnia 2007-05-14

Sprzedaż, wynajem i serwisowanie podnośników koszowych i wózków jezdniowych.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska

Samodzielny przedstawiciel handlowy na region Polski południowej.

Wymagania

1. Znajomość rynku i doświadczenie w sprzedaży maszyn budowlanych. 2. Operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów. 3. Znajomość języka angielskiego. 4. Umiejętność samodzielnej organizacji pracy. 5. Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

1. Stałą pracę w ugruntowanej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie. 2. Atrakcyjne wynagrodzenie stałe+prowizja. 3. Samochód służbowy 4. Telefon. 5. Fundusz reprezentacyjny.