Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

Pol-Cosm Sp. z o.o.
mazowieckie, z terenu województwa
praca stacjonarna
6408 dni temu

Ogłoszenie numer: 28044, z dnia 2007-04-03

ALFAPARF Milano, jeden ze światowych liderów rynku branży kosmetyków profesjonalnych, działający w ponad 80 krajach, obecny w Polsce od 7 lat.

Miejsce pracy: mazowieckie, z terenu województwa

Opis stanowiska

Pozyskiwanie zamówień i stały kontakt z klientami na podległym terenie, pozyskiwanie nowych klientów, realizacja planów sprzedaży na przydzielonym obszarze, systematyczna kontrola stanu zadłużenia klientów i egzekwowanie płatności za dostarczony towar.

Wymagania

Najchętniej doświadczenia w sprzedaży, samodzielności i kreatywności, łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej prezencji,wykształcenia minimum średniego, gotowości zarejestrowania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej, własnego samochodu i telefonu komórkowego.

Oferujemy

pensja podstawowa plus prowizja związana z osiąganymi wynikami, mozliwość rozwoju poprzez system profesjonalnych szkoleń, udział w pokazach i imprezach organizowanych przez firmę w kraju i zagranicą.