Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Agencja Reklamowo-Wydawnicza CRUX
Wrocław
praca stacjonarna
6362 dni temu

Ogłoszenie numer: 27475, z dnia 2007-03-16

Agencja Reklamowo-Wydawnicza CRUX działa na rynku poligrafii i reklamy od 1994 roku. Zajmujemy się sprzedażą powierzchni reklamowej oraz kalendarzy firmowych. Osoby zainteresowane ofertą firmy zapraszamy na stronę: www.crux.pl.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 02PH

Opis stanowiska

- nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami firmy; - prowadzenie spotkań handlowych i negocjacji z klientami; - sprzedaż powierzchni reklamowej na produktach Wydawnictwa; - sprzedaż usług poligraficznych oraz kalendarzy reklamowych; - obsługa posprzedażowa klientów (akceptacja projektów graficznych, monitoring płatności).

Wymagania

- prawo jazdy kat. B; - umiejętności nawiązywania kontaktów; - umiejętność szybkiego uczenia się, dobra organizacja pracy, sumienność; - umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows, Outlook, Internet); - mile widziane doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klientów.

Oferujemy

- samochód służbowy; - umowę zlecenie (w pierwszym miesiącu pracy) lub umowę o pracę (po okresie próbnym); - szkolenie wprowadzające; - stałą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie (działamy od 1994 roku).