Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wałbrzych
Przedstawiciel Handlowy

Servo-Cool Wrocław
Wałbrzych, Wałbrzych,Swidnica,Legnica,Wrocław
praca stacjonarna
6383 dni temu

Ogłoszenie numer: 25804, z dnia 2007-01-24

Firma Nils jest specjalistyczną rafinerią produkującą oleje i smary najwyższej jakości stosowanych w trudnych warunkach pracy.Rafineria istnieje od ponad 25 lat.Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na teren Dolnego i Górnego Śląska.

Miejsce pracy: Wałbrzych, Wałbrzych,Swidnica,Legnica,Wrocław

Opis stanowiska

-Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i partnerami -Przygotowywanie ofert handlowych -Opieka nad klientami -Budowa bazy klientów

Wymagania

-Wykształcenie minimum średnie -Znajomość jednego z języków na poziomie komunikacyjnym :Angielski,Niemiecki,Włoski,Czeski -Prawo Jazdy KAT.B -Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie -Samodyscyplina i duża motywacja do pracy -Doświadczenie w branży mechanicznej lub maszyn budowlanych

Oferujemy

-Dobre wynagrodzenia -Szkolenia zagraniczne -Motywacyjny system wynagrodzeń -Interesującą pracę