Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciel Handlowy

PPHU ELMAR Spółka Jawna
zachodniopomorskie
praca stacjonarna
6441 dni temu

Ogłoszenie numer: 25324, z dnia 2006-12-27

Firma zajmuje się dystrybucją nasion roślin rolniczych.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie

Opis stanowiska

- Ścisła współpraca z kluczowymi klientami w zakresie nasion roślin rolniczych - Rozwój sprzedaży i pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

- Wykształcenie rolnicze (preferowane wyższe) - Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane - Dobra znajomość pakietu MS Office - Umiejętność pracy w zespole - Dobra znajomość zasad agrotechniki, ochrony i nawożenia - Dobra znajomość środków produkcji rolnej - Prawo jazdy kat. B - Pracowitość, dokładność, komunikatywność, obowiązkowość, dyspozycyjność - Miejsce pracy: Polska północno – zachodnia

Oferujemy

- Pełen pakiet narzędzi do pracy w terenie (samochód, telefon) - Atrakcyjne wynagrodzenie - Szeroki zakres kompetencji i samodzielność w działaniu