Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
przedstawiciel handlowy

PH Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6531 dni temu

Ogłoszenie numer: 24717, z dnia 2006-12-01

sprzedaż

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

zaangażowanie w pracy, rzetelność i odpowiedzialność, nastawienie na naukę, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność.

Wymagania

wykształcenie wyższe lub średnie z doświadczeniem zawodowym, wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość lokalnego rynku hurtowego i detalicznego, chęć podnoszenia kwalifikacji, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi pakietu MS Office, samodzielność w podejmowaniu decyzji, łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, systematyczność, kreatywność.

Oferujemy

pracę w remonowanej firmie wsród pracowników nastawionych na realizację misji firmy, możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia: samochód, telefon i adekwatne wynagrodzenie do wyników pracy.