Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel Handlowy

WIKPOL Handel Usługi Export S.C. K.Woźniak, W.Kumorek
dolnośląskie, Szczecin, Bydgoszcz,Wrocław,Gdańsk,Warszawa
praca stacjonarna
6468 dni temu

Ogłoszenie numer: 23873, z dnia 2006-10-31

Firma istnieje od 1990 roku, zajmuje sie handlem hurtowym z wlasnego importu.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Szczecin, Bydgoszcz,Wrocław,Gdańsk,Warszawa

Opis stanowiska

Dystrybutor renomowanych kosmetyków fryzjerskich zatrudni przedstawicieli handlowych na podstawie umowy o pracę. Oferujemy stabilność współpracy, służbowy samochód do dyspozycji, szkolenie pod kierunkiem włoskiego managera, duże możliwości rozwoju i awansu, wysokie wynagrodzenie. W zamian oczekujemy doświadczenia, dyspozycyjności i oddania wykonywanej pracy. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Zgłoszenia – wraz z cv i zdjęciem – prosimy składać wyłącznie pod adresem: biuro@wikpol.com w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjności i oddanie w wykonywanej pracy.