Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

NEWMOR Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6534 dni temu

Ogłoszenie numer: 23495, z dnia 2006-09-25

Firma NEWMOR Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego holdingu NEWMOR GROUP. Zajmuje się dystrybucja materiałów wykończenia wnętrz (okleiny ścianne + wykładziny podłogowe) do obiektów komercyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowedzialna za podtrzymywanie istniejących kontaktów oraz rozszerzanie bazy klientów, realizowanie planów sprzedażowych.

Wymagania

wykształcenie minimum średnie, prawo jazdy kat. B, sumiennoś, dokładność, zaangażowanie, łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów.

Oferujemy

Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, niezbędne do pracy narzędzia (telefon komorkowy, samochód), wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, system szkoleń, pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.