Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech Konin"
dolnośląskie
praca stacjonarna
6524 dni temu

Ogłoszenie numer: 23240, z dnia 2006-10-05

handel niemiecką armaturą przemysłową GEFA i niemieckimi pompami ciepła Alfa InnoTec. Wyłączny przedstawiciel na Polskę obu tych produktów.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel na Polskę niemieckiej armatury przemysłowej GEFA poszukuje na teren Polski południowo-zachodniej (ale: woj .lubuskie bez części północnej, woj. wielkopolskie bez części północnej i wschodniej) PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO dla sprzedaży swoich wyrobów. Do głównych obowiązków pracownika będzie należało: -aktywne poszukiwanie klientów na powierzonym terenie, -prezentacja oferowanych produktów, -monitorowanie sprzedaży i należności.

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie techniczne, -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży (bardzo ważne!), -umiejętność budowania poprawnych relacji z klientem, -zdolności negocjacyjne, -prawo jazdy kat.B, -samodyscyplina i predyspozycje do pracy w terenie, -znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Znajomość jęz.niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-umowę o pracę, -stałe wynagrodzenie, -samochód służbowy, -tel.komórkowy, -szkolenia.