Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel Handlowy

Telecomm sp. z o.o.
lubelskie, Lublin, Kraków
praca stacjonarna
6532 dni temu

Ogłoszenie numer: 22988, z dnia 2006-09-27

Firma działająca w branży usług telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: lubelskie, Lublin, Kraków

Opis stanowiska

Bieżąca obsługa klientów indywidualnych i małych firm w oparciu o posiadaną bazę adresową oraz pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Wykształcenie minimum średnie, Silna motywacja do pracy, Umiejetność samodzielnego działania, Komunikatywność, Operatywność, Wytrwałość, Umiejętność obsługi komputera, Doświadczenie w sprzedaży mile widziane

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilną pracę w młodym zespole, Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników, Szkolenia i wsparcie merytoryczne, możliwość rozwoju zawodowego