Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6601 dni temu

Ogłoszenie numer: 22792, z dnia 2006-09-22

Naszym klientem jest renomowana firma z branży motoryzacyjnej, o wieloletnich tradycjach

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: BBT/2708/06

Opis stanowiska

- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi stałych relacji, - Sprzedaż ciągników siodłowych, - Negocjowanie warunków sprzedaży z klientem, - Realizowanie wyznaczonych celów i planów sprzedaży, - Raportowanie działań sprzedażowych.

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie, - Doświadczenie w sprzedaży B2B, - Dobra obsługa komputera (pakiet MS Office), - Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, - Umiejętności negocjacyjne, - Nastawienie na sukces, - Dobra prezencja.

Oferujemy

- pracę w renomowanej firmie, - możliwość rozwoju, - atrakcyjny system wynagrodzenia.