Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Fabryka Armatur Jafar S.A.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6606 dni temu

Ogłoszenie numer: 22387, z dnia 2006-08-17

Fabryka Armatur Jafar SA to wiodący producent armatury wodociągowej, kanalizacyjnej , przemysłowej i gazowej działający w Polsce i za granicą

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Nr Ref.: PO1

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za: doradztwo techniczno -handlowe, realizację budżetu sprzedaży w regionie, rozwój i utrzymanie sieci sprzedaży, nawiązywanie nowych i utrzymywanie kontaktów z firmami branży WOD-KAN, opracowanie ofert, promocję, szkolenia

Wymagania

wykształcenie wyższe (inżynieria sanitarna lub pokrewne), wysoka komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów zdolności organizacyjne, samodzielność i skuteczność w działaniu, dyspozycyjność (praca w terenie), znajomość branży wod-kan będzie dodatkowym atutem, prawo jazdy kat B, samochód znajomość obsługi komputera

Oferujemy

stabilną i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwościami rozwoju zawodowego wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy, szkolenie wprowadzające w obowiązki