Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
przedstawiciel handlowy

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech"
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
6580 dni temu

Ogłoszenie numer: 22081, z dnia 2006-08-10

handel niemiecką armaturą przemysłową GEFA i niemieckimi pompami ciepła ALFA. Wyłączny przedstawiciel na Polskę obu tych produktów.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel na Polskę niemieckiej armatury przemysłowej GEFA poszukuje na teren Polski północno-zachodniej (ale: kujawsko-pomorskie-część północna, lubuskie-część północna) przedstawiciela handlowego dla swoich wyrobów. Do głównych obowiązków pracownika będą należeć: -aktywne poszukiwanie klientów w powierzonym terenie, -prezentacja oferowanych produktów, monitorowanie sprzedaży i należności

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie techniczne, -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży (bardzo ważne!), -umiejętność budowania relacji z klientem, -zdolności negocjacyjne, -prawo jazdy kat.B, -samodyscyplina i predyspozycje do pracy w terenie, -znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Znajomośąć jęz.niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

-umowę o pracę, -stałe wynagrodzenie i prowizję zależną od wyników sprzedaży, -samochód służbowy, -tel.komórkowy, -szkolenia