Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Przedstawiciel Handlowy

Przedsiębiorstwo "Hydro-Tech"
lubelskie
praca stacjonarna
6559 dni temu

Ogłoszenie numer: 21641, z dnia 2006-08-01

Handel niemieckimi pompami ciepła Alfa InnoTec i niemiecką armaturą przemysłową GEFA. Wyłączny przedstawiciel na Polskę obu tych produktów.

Miejsce pracy: lubelskie

Opis stanowiska

Wyłączny przedstawiciel na Polskę niemieckiej armatury przemysłowej GEFA poszukuje na teren Polski północno-wschodniej (ale:lubelskie-część północna, mazowieckie-część północna z Warszawą włącznie)przedstawiciela handlowego dla swoich wyrobów. Do głównych obowiązków pracownika należeć będzie: -aktywne poszukiwanie klientów, -prezentacja oferowanych produktów, -monitorowanie sprzedaży i należności

Wymagania

-wykształcenie minimum średnie techniczne, -doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość branży (bardzo ważne!) -umiejętność budowania relacji z klientem, -zdolności negocjacyjne, - prawo jazdy kat. B. -samodyscyplina i predyspozycje do pracy w terenie, -znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) Znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Firma oferuje: -umowę o pracę, -stałe wynagrodzenie plus prowizję zależną od wyników sprzedaży, -samochód służbowy, -tel.komórkowy, -szkolenia.