Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

IPK sp. z o.o.
wielkopolskie, woj. wielkopolskie
praca stacjonarna
4491 dni temu

IPK w imieniu jednego z Klientów, międzynarodowej firmy związanej z usługami B2B, lidera w swojej branży, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie
Nr Ref.: PH/05/12/praca

Opis stanowiska:
  • nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami na terenie Poznania i Wielkopolski,
  • prowadzenie rozmów handlowych,
  • współpraca z zespołem sprzedaży,
  • raportowanie wyników do przełożonych.

Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenia technicznego (średnie, wyższe),
  • doświadczenia w sprzedaży B2B w branży technicznej, budowlanej, materiałów budowlanych,
  • umiejętności sprzedażowych, komunikatywności,
  • umiejętności pracy w zespole, konsekwencji w działaniu,
  • znajomości języka angielskiego będzie dodatkowym atutem kandydata.

Oferujemy:

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”