Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Gorzów
Przedstawiciel Handlowy

Agencja Promocji JET
Gorzów, Gorzów Wlk, Zielona Góra, Radom, Kraków
praca stacjonarna
6636 dni temu

Ogłoszenie numer: 21333, z dnia 2006-08-02

Firma działajaca w branży usług telekomunikacyjnych

Miejsce pracy: Gorzów, Gorzów Wlk, Zielona Góra, Radom, Kraków

Opis stanowiska

Bieżąca obsługa klientów indywidualnych w oparciu o bazę adresową, oraz pozyskiwanie nowych klientów

Wymagania

Wysoka motywacja do pracy, Umiejętność samodzielnego działania, Komunikatywność, Doświadczenie w sprzedaży mile widziane,

Oferujemy

Osobie zatrudnionej oferujemy: Stabilna pracę, Atrakcyjne wyngrodzenie adekwatne do osiąganych wyników szkolenia i wsparcie merytoryczne, mozliwość rozwoju zawodowego