Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

Aviva Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2081 dni temu

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo-finansowym.

Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne oraz emerytalne.

Dołącz do grona osób którym nie jest wszytko jedno.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • praca w dynamicznym środowisku biznesowym
  • jasno określona ścieżka kariery
  • odnajdowanie w pracy elementów pasji
  • zaangażowanie i dynamika działań
  • zachowanie dyscypliny przy swobodnym rytmie pracy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • wykształcenie min. średnie
  • ambicja i nastawienie na rozwój
  • elastyczność w działaniu
  • otwarcie na nowe technologie
  • gotowość do pracy w międzynarodowej wielokulturowej korporacji

Oferujemy:

  • prosty system wynagrodzenia prowizyjnego a dla wymagających - podstawa plus premia
  • profesjonalny system szkolenia, otwartą ścieżkę awansu i budowania własnego zespołu sprzedawców po zdobyciu doświadczenia
  • elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie bez limitu

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”