Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

WIKPOL EKSPORT IMPORT
Warszawa, Warszawa,Rzeszów,Gdańsk,Katowice,Wrocław
praca stacjonarna
6693 dni temu

Ogłoszenie numer: 18794, z dnia 2006-03-20

Firma istnieje od 1990 roku, zajmuje sie handlem hurtowym z wlasnego importu.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa,Rzeszów,Gdańsk,Katowice,Wrocław

Opis stanowiska

Dystrybutor renomowanych kosmetyków fryzjerskich zatrudni przedstawicieli handlowych na podstawie umowy o pracę. Oferujemy stabilność współpracy, służbowy samochód do dyspozycji, szkolenie pod kierunkiem włoskiego managera, duże możliwości rozwoju i awansu, wysokie wynagrodzenie. W zamian oczekujemy doświadczenia, dyspozycyjności i oddania wykonywanej pracy. Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Zgłoszenia – wraz z cv i zdjęciem – prosimy składać wyłącznie pocztą pod adresem: WIKPOL s.c., Rynek Główny 30, 31-010 Kraków, w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia.

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, dyspozycyjności i oddanie w wykonywanej pracy.