Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

KTG SEMIGAT SA
Warszawa, Warszawa, Cała Polska
praca stacjonarna
6637 dni temu

Ogłoszenie numer: 18370, z dnia 2006-08-17

Od 1987 roku specjalizujemy się w dziedzinie higieny, dezynfekcji i sterylizacji. Sprzedajemy sprzęt i materiały eksploatacyjne do utrzymywania czystości. Jesteśmy autoryzowanym dealerem firmy Karcher.

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa, Cała Polska

Opis stanowiska

Obowiązkiem kandydata/-tki na to stanowisko będzie pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad dotychczasowymi.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B z doświadczeniem - komunikatywność - bardzo dobra znajomość komputera w tym Microsoft Office 2003 na poziomie zaawansowanego użytkownika - umiejętność przekonywania i prowadzenia negocjacji - dyspozycyjność - kreatywność Dodatkowe atuty: - swobodne poruszanie sie w internecie - doświadczenie w branży urządzeń czyszczących - znajomość html - znajomość systemu CDN XL

Oferujemy

- prace w młodym zespole - stałą umowę o pracę - wynagrodzenie stałe plus prowizja zależna od wyników - samochód służbowy - telefon służbowy