Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Przedstawiciel Handlowy

STOCZEK Sp. z o.o.
Szczecin, Szczecin, Warszawa, Łomża, Ostrołęka, Białystok
praca stacjonarna
6741 dni temu

Ogłoszenie numer: 17767, z dnia 2006-02-02

Producent dań gotowych, dżemów, sałatek i ogórków

Miejsce pracy: Szczecin, Szczecin, Warszawa, Łomża, Ostrołęka, Białystok

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami, - pozyskiwanie nowych odbiorców

Wymagania

- prawo jazdy kat. B, - wykształcenie minimum średnie, - doświadczenie na podobnym stanowisku, - systematyczność w działaniu, - dyspozycyjność.

Oferujemy

- stała praca, - wynagrodzenie(podstawa + premia zależna od wyników sprzedaży, - samochód służbowy, - telefon komórkowy