Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Jarocin
Przedstawiciel Handlowy

Wytwórnia Wafli Gotszlik
Jarocin
praca stacjonarna
6753 dni temu

Ogłoszenie numer: 17447, z dnia 2006-01-19

Firma "GOTSZLIK" weszła na rynek 1987 roku. Zajmujemy się produkcją wafli do lodów ciastek i pierników oraz kompleksowym zaopatrzeniem lodziarni , kawiarni itp. Współpracujemy z hurtowniami w całej Polsce oraz z kontrahentami zagranicznymi.

Miejsce pracy: Jarocin

Opis stanowiska

-pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych, -kompleksowe reprezentowanie firmy na rynku wobec partnerów firmy, -ustalanie i realizowanie celów sprzedażowych firmy, -prowadzenie bieżących spraw działu sprzedaży -prowadzenie obsługi klientów -gromadzenie analiz i przekazywanie informacji rynkowych, -identyfikacja potrzeb klientów w zakresie kompleksowego zaopatrzenia lodziarni, kawiarni, -przygotowanie ofert handlowych -poszerzanie rynku zbytu

Wymagania

Wykształcenie min.średnie Doświadczenie min 2 lata Umiejętność współpracy w zespole Umiejętność negocjacji Prawo jazdy kat. B Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy

mieszkanie do dyspozycji, telefon komórkowy, samochód,