Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

Production Solutions Sp. z o.o.
mazowieckie, Józefów k/ Otwocka
praca stacjonarna
4713 dni temu

Ogłoszenie numer: 173855, z dnia 2011-11-23

Production Solutions Sp. z o.o. od 1992 roku jako pierwsza firma w Polsce zaopatruje polski

przemysł elektroniczny w Najwyższej Światowej Klasy Sprzęt I Materiały do Produkcji,

Serwisu I Napraw w Technologii powierzchniowej SMT oraz wszystko co potrzebne do

Zapobiegabnia I Zabezpieczenia przed Resztkową elektrycznością statyczną RES/ESD.

Poszukujemy do naszego oddziału w Józefowie k/ Otwocka pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Józefów k/ Otwocka

Opis stanowiska

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • realizację planów sprzedaży,
  • budowanie relacji i pozyskiwanie klientów,
  • obsługę obecnych klientów,
  • przygotowywanie indywidualnych ofert i warunków handlowych,
  • monitorowanie rynku,
  • promowanie wizerunku firmy i produktów.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • doskonała organizacja, nastawienie na cel,
  • dyspozycyjność,
  • dobra znajomość środowiska Windows,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę na pełny etat,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zadaniowy czas pracy,
  • motywacyjny system wynagrodzenia (podstawa + premie).