Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Toruń
Przedstawiciel Handlowy

P.P.H.U.TUDEN Sp. z o.o.
Toruń
praca stacjonarna
6882 dni temu

Ogłoszenie numer: 16890, z dnia 2005-12-15

Firma TUDEN istnieje od 1992 roku i działa w branży porządkowo-czystościowej. TUDEN oferuje obecnie szeroką gamę usług związanych ze sprzątaniem oraz sprzedaje specjalistyczne środki, urządzenia i maszyny do utrzymania czystości. Swoim zasięgiem obejmuje województwo kujawsko-pomorskie, posiada przedstawicielstwa w kilku miastach naszego regionu. W ciągu 13 lat firma wypracowała sobie znaczącą pozycję na rynku lokalnym, świadcząc usługi dla tak poważnych partnerów jak: placówki służby zdrowia, zakłady przemysłu spożywczego, urzędy, szkoły i super-markety.

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

Do zadań przedstawiciela handlowego należeć będzię: zdobywanie nowych klientów, obsługa dotychczasowych klientów firmy

Wymagania

Wykształcenie co najmniej średnie, prawo jazdy kat. B, niekaralność, minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespole, wynagrodzenie stałe plus prowizja.