Zobacz więcej ofert pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

DAX COSMETICS Sp. z o.o.
mazowieckie, Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy
praca stacjonarna
4673 dni temu

Wiodąca polska firma kosmetyczna specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania.

Miejsce pracy: Duchnów, gmina Wiązowna k/Warszawy

Zadania:
  • realizacja założonych planów sprzedaży,
  • współpraca ze stałymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  • dbałość o ekspozycję produktów oraz wizerunek firmy w regionie,
  • dystrybucja produktów w podległym rynku.
Wymagania:
  • miejsce zamieszkania - Częstochowa lub okolice,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca (mile widziane doświadczenie w branży kosmetycznej),
  • samodzielność, komunikatywność,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • gotowość do częstych podróży.

Oferujemy:
  • interesującą pracę w ambitnym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy oraz telefon komórkowy.