Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Rzgów
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

ALEX
Rzgów
praca stacjonarna
4780 dni temu

Ogłoszenie numer: 155911, z dnia 2011-07-15

ALEX

Firmę ALEX założyliśmy w 1995 roku, rozpoczynając od produkcji skarpet dla naszych lokalnych kontrahentów. Dzisiaj projektujemy, produkujemy i importujemy poszerzoną gamę produktów: skarpet dla wszystkich grup wiekowych, rajstop i rękawiczek. Powiększający się asortyment zdobył uznanie wśród klientów i zachęcił nas do podjęcia działań na rynku krajowym.

Nasze wyroby przyciągają wzornictwem, wysoką jakością i dużą różnorodnością. Najnowsza marka be snazzy łączy wszystkie te cechy. Kolekcja ta już przy projektowaniu wzbudziła szerokie zainteresowanie, Bieżące informacje dotyczące oferty znajdziecie Państwo na stronie www.e-skarpety.pl

Rewelacyjna jakość i bardzo niskie ceny to gwarantowana recepta na sukces.

Chcemy dać więcej.

Miejsce pracy: Rzgów

Nr Ref.: PH/5/2011,

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za rozwijanie i utrzymywanie kontaktów handlowych wśród naszych stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych.

Do jej stałych obowiązków będzie należeć:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych punktów hurtowych na swoim terenie
  • wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • opieka nad powierzonym terenem

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • uczciwość
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • sprawność w obsłudze komputera i programów typu Word, Excel, Outlook (mile widziana znajomość programu SUBIEKT GT)
  • prawo jazdy kategorii B (mile widziana umiejętność jazdy pojazdami typu transporter)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • mile widziana umiejętność komunikacji w języku angielskim lub/i rosyjskim

Oferujemy

  • stałe narzędzia pracy: laptop + telefon
  • do dyspozycji w czasie wyjazdów pojazdy firmowe
  • wew. szkolenia produktowe
  • pensję stałą + prowizje
  • refundację kosztów delegacji (żywienie, noclegi)