Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Grudziądz
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
Grudziądz
praca stacjonarna
4763 dni temu

PKO BP BANKOWY PTE S.A. - jesteśmy funduszem emerytalnym
należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Miejsce pracy: Grudziądz

Zadania:
  • Obsługa klientów indywidualnych
  • Przeprowadzanie prezentacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Dobra prezencja
  • Zorientowanie na wyniki
  • Komunikatywność
  • Mile widziany własny samochód
  • Dostęp do internetu
Oferujemy:
  • Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi
  • Podstawę w wynagrodzeniu w ramach umowy
  • Prowizję uzależnioną od wyników pracy
  • Nagrody, wyróżnienia, bonusy
  • Pogłębianie wiedzy z dziedziny prawa i finansów
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze