Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel handlowy

POLITAN Sp. j.Bogdan i Rafał Tannenberg
dolnośląskie
praca stacjonarna
4855 dni temu

POLITAN sp.j. jeden z wiodących producentów jednorazowych artykułów gospodarstwa domowego, cechujący się najwyższą w branży dodatnią dynamiką sprzedaży. Wielokrotnie uhonorowany nagrodą „Gazele Biznesu", ostatni raz w 2011 roku.

W związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydata zamieszkałego na terenie powiatów: wrocławskiego, miasta Wrocław i średzkiego na stanowisko:

Nr Ref.: 06/11PHII/2/A

Zadania:
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientem na podległym terenie,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • działania promocyjne i maksymalizacja sprzedaży,
  • opieka nad prawidłową ekspozycją produktów
  • realizacja wartościowych i asortymentowych planów sprzedaży
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego poparte sukcesami
  • nastawienie na realizację celów
  • samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność obsługi oraz stały dostęp do komputera i internetu
  • pełna dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdu
Oferujemy:
  • pracę z zespołem profesjonalistów w dużej, stabilnej firmie
  • pracę z wysokiej jakości produktem markowym o rosnącym znaczeniu na rynku
  • wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
  • program szkoleń oraz możliwość awansu
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę Politan Sp.J. Bogdan i Rafał Tannenberg z siedzibą w Czyżowicach przy ul. Nowej 28 F dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)