Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Grudnik Sp. z o.o.
mazowieckie, południowa część Warszawy i woj. mazowieckiego
praca stacjonarna
4765 dni temu

Oddział ogólnopolskiej firmy handlowej działającej w branży instalacyjno – sanitarnej i grzewczej, poszukuje do swojego oddziału w Warszawie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: południowa część Warszawy i woj. mazowieckiego

Zadania:
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie do współpracy nowych klientów: sklepów, inwestycji
  • podtrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • realizowanie strategii handlowej firmy
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert dla klientów
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane kierunkowe
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na osiąganie celów
  • dynamizm w działaniu i dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość branży sanitarnej, hydraulicznej, grzewczej
  • znajomość rynku
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze połączone z motywacyjnym systemem premiowym
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • ciągły rozwój dzięki pakietowi szkoleń branżowych
  • niezbędne narzędzia pracy