Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie
Przedstawiciel Handlowy

Christopher Dark & Constance Carroll
podkarpackie
praca stacjonarna
4822 dni temu

poszukują osoby do współpracy z możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej

Zadania:
  • promowanie marek Christopher Dark i Constance Carroll
  • zapewnienie jak najlepszej dystrybucji na wyznaczonym terenie działania
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • kompleksowa obsługa sklepów
  • realizacja wcześniej założonych planów pracy
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • zbieranie zamówień od klientów
  • dbanie o terminowy spływ należności
  • terminowe wypełnianie i przesyłanie ustalonych przez przełożonych raportów
  • aktywne uczestniczenie w akcjach i przedsięwzięciach o charakterze promocyjnym
  • monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej marek Christopher Dark i Constance Carroll
  • gromadzenie i przekazywanie danych, dotyczących sytuacji na rynku kosmetycznym i farmaceutycznym
  • udział w szkoleniach, imprezach targowych oraz spotkaniach, organizowanych w ramach działalności Christopher Dark i Constance Carroll
  • sumienne wypełnianie tygodniowych raportów
Wymagania:
  • znajomość rynku kosmetycznego
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • motywacja do osiągania jak najlepszych wyników
  • determinacja podczas działania
  • kreatywność
  • komunikatywność
  • mile widziane osoby z własnym autem oraz możliwością prowadzenia własnej działalności gospodarczej
Oferujemy:
  • pracę w renomowanym, dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • motywujący sposób wynagrodzenia adekwatny do osiąganych wyników
  • perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmach o stabilnej pozycji na rynku
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)