Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Kalisz
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

"STW" Sp. z o. o.
Kalisz
praca stacjonarna
4796 dni temu

Ogłoszenie numer: 152608, z dnia 2011-05-30

"STW" jest dealerem aut marki Iveco i dostawcą części motoryzacyjnych oraz usług serwisowych wszelkich pojazdów.

Zapoznaj się ze szczegółową ofertą :

www.stw.com.pl , www.stw-iveco.pl

Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska

  • efektywna sprzedaż pojazdów nowych i używanych,
  • nawiązywanie i budowanie kontaktów z Klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży samochodów ciężarowych,
  • komunikatywność i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych,
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • kreatywność, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kategorii C.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • motywacyjny system premiowy,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.