Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel handlowy

DIREKTA Sp.J.
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4834 dni temu

Ogłoszenie numer: 152336, z dnia 2011-06-24

Jesteśmy wiodącą firma na rynku opon przemysłowych w Polsce. Współpracujemy z największymi europejskimi producentami opon przemysłowych, kół i rolek.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi odbiorcami w regionie
  • sporządzanie ofert handlowych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • aktywność i zdolność do samodzielnej pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej zarejestrowania

Oferujemy

  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia
  • motywacyjny system wynagrodzeń