Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Straszyn
Przedstawiciel Handlowy

Z.U.P EMITER Sp.J.
Straszyn
praca stacjonarna
4800 dni temu

Ogłoszenie numer: 152270, z dnia 2011-06-24

Producent Rozdzielnic Elektrycznych

Miejsce pracy: Straszyn

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku będzie odpowiedzialna za nawiązywanie bezpośrednich kontaktów z potencjalnymi klientami, zaznajamianiem ich z zakresem działania firmy, techniczne doradztwo, oraz telefoniczny i osobisty kontakt z klientami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne (urządzenia aparaty, elektrotechnika, elektroenergetyka)
  • sprawność w obsłudze komputera, mile widziana umiejętność posługiwania się programami CAD, Corel
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na stanowisku handlowca
  • samodzielność w działaniu
  • obowiązkowość, dokładność, sumienność
  • zdolność szybkiego uczenia się

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w prężnie działającej firmie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego