Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie Opole
Przedstawiciel Handlowy

Green Tomato Lab Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
4809 dni temu

Ogłoszenie numer: 151919, z dnia 2011-06-15

Firma IT, Green Tomato Lab Sp. z o.o. rozpoczynająca swoją aktywną działalność na rynku polskim.

Miejsce pracy: Opole

Nr Ref.: 02/2011

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów/partnerów handlowych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych

Wymagania

  • preferowane doświadczenie handlowe
  • udokumentowana działalność w dziale sprzedaży min. 1 rok
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła umiejętność poruszania się w środowisku Microsoft Windows, znajomość pakietu MS Office, Open Office,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • wysoka motywacja do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz miła prezencja/aparycja

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • w perspektywie możliwość rozwoju i awansu

Wynagrodzenie

Od 2000 do 10000 PLN