Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
pomorskie, Bytów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Iława, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Prabuty, Pruszcz Gdański, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo
praca stacjonarna
4789 dni temu

PKO BP BANKOWY PTE S.A. - jesteśmy funduszem emerytalnym
należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Miejsce pracy: Bytów, Chojnice, Gdańsk, Gdynia, Iława, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Prabuty, Pruszcz Gdański, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Tczew, Wejherowo

Zadania:
  • Obsługa klientów indywidualnych
  • Przeprowadzanie prezentacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • Dobra prezencja
  • Zorientowanie na wyniki
  • Komunikatywność
  • Mile widziany własny samochód
  • Dostęp do internetu
Oferujemy:
  • Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi
  • Podstawę w wynagrodzeniu w ramach umowy
  • Prowizję uzależnioną od wyników pracy
  • Nagrody, wyróżnienia, bonusy
  • Pogłębianie wiedzy z dziedziny prawa i finansów
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)