Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
wielkopolskie, Poznań, Szamotuły, Śrem, Jarocin, Środa Wlkp, Grodzisk Wlkp i okolice
praca stacjonarna
4850 dni temu

PKO BP BANKOWY PTE należące do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań, Szamotuły, Śrem, Jarocin, Środa Wlkp, Grodzisk Wlkp i okolice

Zadania, jakie stawiamy:
  • Pozyskiwanie i obsługa Klientów
  • Budowanie długoterminowych relacji z Klientami i zapewnienie wysokiej jakości usług
  • Realizacja założonych planów sprzedaży
Od kandydatów oczekujemy:
  • Determinacji i konsekwencji w realizacji celów
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i wysokich standardów etycznych
  • Optymizmu i zaangażowania
  • Samodzielności oraz umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia min. średniego
Oferujemy:
  • Bardzo dobre warunki finansowe
  • Atrakcyjny system motywacyjny
  • Nienormowany czas pracy o charakterze zadaniowym
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym
  • System profesjonalnych szkoleń, możliwość awansu