Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciel Handlowy

P.H.U Jan Byrski
mazowieckie
praca stacjonarna
4792 dni temu

Ogłoszenie numer: 150386, z dnia 2011-06-03

Polski Producent wkładów kominkowych "BYRSKI"  w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: PH/ nazwa wojewodztwa

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie klientów
  • rozwijanie kontaktów handlowych z istniejącymi klientami
  • realizowanie planów i polityki handlowej firmy
  • ofertowanie
  • monitorowanie rynku
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • bieżący kontakt i wsparcie klientów
  • reprezentowanie Firmy na lokalnym rynku
  • raportowanie do Centrali Firmy/ Dyrektora Regionalnego.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość  topografii terenu na powierzonym województwie
  • znajomość branży grzewczej
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • systematyczność
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • własna  działalność gospodarcza  lub chęć  jej założenia ( inna forma ).
  • prawo  jazdy kat. B
  • własny  samochód
  • stały  dostęp do internetu

Oferujemy

  • pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • nieograniczone wynagrodzenie, uzależnione od osiąganych wyników
  • pakiet bezpłatnych szkoleń sprzedażowych i produktowych
  • pracę w miłym zespole