Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Włocławek
Przedstawiciel Handlowy

PKO BP BANKOWY PTE S.A.
Włocławek
praca stacjonarna
4803 dni temu
gora.jpg

PKO BP Bankowy OFE - jesteśmy funduszem emerytalnym należącym do wiodącej na polskim rynku finansowym grupy kapitałowej PKO BP

Włocławek

Zadania:
  • Obsługa Klientów indywidualnych
  • Przeprowadzanie prezentacji
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Mile widziane doświadczenie w OFE
Wymagania:
  • Determinacja i konsekwencja w realizacji celów
  • Umiejętność nawiazywania kontaktów i wysokie standardy etyczne
  • Optymizm i zaangażowanie
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Idealna dodatkowa praca m.in. dla Nauczycieli, Agentów Ubezpieczeniowych i Osób z branży finansowej

Oferujemy:
  • Interesującą i ciekawą pracę z ludźmi.
  • Podstawę w wynagrodzeniu w ramach umowy,
  • Prowizję uzależnioną od wyników pracy,
  • Nagrody, wyróżnienia, bonusy
  • Pogłębianie wiedzy z dziedziny prawa i finansów.
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".