Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Przedstawiciel handlowy

Hog Slat sp. z o. o.
łódzkie
praca stacjonarna
4902 dni temu

Ogłoszenie numer: 148733, z dnia 2011-05-18

Jesteśmy liderem w grupie firm, oferujących wyposażenie do budynków inwentarskich. Obsługujemy zarówno rolników indywidualnych, jak i wielkopowierzchniowych producentów trzody chlewnej.

Naszą misją jest nie tylko oferowanie wyposażenia chlewni, ale również szeroko rozumianego doradztwa z zakresu hodowli trzody chlewnej.

Miejsce pracy: łódzkie

Nr Ref.: 1/11/HS

Opis stanowiska

  • Sprzedaż oraz promocja produktów firmy
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych firmy

Wymagania

  • Preferowane osoby z doświadczeniem w branży rolniczej – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą
  • Wysoka motywacja do realizacji wyznaczonych zadań
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe powiązane z uzyskiwanymi wynikami
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Szkolenia produktowe w centrali firmy w Stanach Zjednoczonych
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę