Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Przedstawiciel handlowy

Max Dystrybucja Sp.z.o.o
kujawsko-pomorskie
praca stacjonarna
4838 dni temu

Ogłoszenie numer: 148288, z dnia 2011-05-18

Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem słodyczy na rynku Polskim, produktów licencjonowanych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • realizacja założonego planu sprzedaży w kanale tradycyjnym,
  • utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z zasadami i celami firmy,
  • zapewnienie ciągłej obecności produktów u klientów znajdujących się na danym obszarze oraz dbałość o jakość stosunków firmy z jej klientami,
  • odpowiedzialność za szczególne akcje organizowane u klientów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
  • dynamizm i pasja w realizacji zadań,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samodzielną i pełną wyzwań pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód służbowy