Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Przedstawiciel Handlowy

HAPPICH POLSKA Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
4890 dni temu

Ogłoszenie numer: 148237, z dnia 2011-05-30

HAPPCH POLSKA jest spółką dystrybucyjną niemieckiej firmy HAPPICH, odpowiedzialną za sprzedaż komponentów do produkcji pojazdów użytkowych oraz dla przemysłu w Polsce, na Białorusi, Litwie, Łotwie a także w Estonii i Rosji.

Miejsce pracy: wielkopolskie

Nr Ref.: 201104

Opis stanowiska

  • Poszukiwana osoba, zatrudniona w HAPPICh POLSKA, będzie odpowiedzialna w ramach swoich kompetencji za kontakty z dystrybutorami i klientami z całego obszaru działalności firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne)
  • j. rosyjski
  • j.niemiecki lub j.angielski jako dodatkowy atut
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność dobrej organizacji pracy
  • zaangażowanie, kreatywności, dyspozycyjność,
  • akceptacja częstych wyjazdów
  • prawo jazdy kat.B
  • obsługa komputera

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole
  • motywacyjny system wynagradzania
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

Wynagrodzenie

Od 3000 do 8000 PLN