Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

YOKO Sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4813 dni temu

Ogłoszenie numer: 147951, z dnia 2011-05-13

FIRMA YOKO JAKO AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR MARKI MATRIX

(PROFESJONALNE KOSMETYKI FRYZJERSKIE ) NALEŻĄCEJ DO KONCERNU L'OREAL, POSZUKUJE 2 KANDYDATÓW
NA STANOWISKO

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Realizacja wyznaczonych celów obrotowych na podległym terenie (część zachodnia woj. dolnośląskiego oraz opolskie)
  • Rozwój istniejącej bazy klientów oraz zdobywanie nowych
  • Utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem
  • Dbanie o wizerunek marki

Wymagania

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • Ukierunkowanie na wynik biznesowy
  • Elastyczność i samodzielność w działaniu
  • Silna motywacja wewnętrzna
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza

Oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i motywacji
  • Niezbędne narzędzia w pracy Przedstawiciela Handlowego ( samochód, telefon)
  • Ciekawe i ambitne projekty
  • Szkolenia i możliwość rozwoju