Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Płock
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

FOCUS sp. z o.o.
Płock
praca stacjonarna
4807 dni temu

Firma Focus HR dla swojego Klienta działającego w branży kosmetyczno – chemicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Płock

Nr Ref.: PH/11

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w branży FMCG (konieczne)
  • Miejsce zamieszkania: okolice Płocka lub Włocławka
  • Znajomość rynku hurtowego i detalicznego w rejonie Włocławka/Płocka
  • Umiejętności handlowe i komunikacyjne
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi Klientami
  • Prawo jazdy kat. B
Obowiązki:
  • Opracowywanie skutecznego i efektywnego codziennego Planu Wizyt
  • Wdrażanie celów dystrybucyjnych i sprzedażowych
  • Zapewnienie wsparcia dla działań promocyjnych, ogólno - firmowych i skierowanych do Klienta
  • Monitorowanie i raportowanie działań konkurencji
  • Poszukiwanie nowych punktów sprzedaży
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – pensja podstawowa oraz premia
  • Samochód służbowy
  • Możliwość awansu