Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

EURO-LUK Łukasz Tomczak
Poznań
praca stacjonarna
4841 dni temu

Ogłoszenie numer: 146713, z dnia 2011-04-27

Podstawowym celem działalności Firmy Euro-Luk  jest produkcja czyściw włókninowych i dystrybucja środków czyszczących przeznaczonych do zastosowania przy użyciu profesjonalnych maszyn i urządzeń. Wieloletnie doświadczenie jakie zdobyliśmy na polskim rynku pozwala nam wykonywać te czynności na profesjonalnym poziomie. W ofercie Firmy Euro-Luk znajdują się preparaty pozwalające na utrzymanie bezwzględnej czystości i higieny. Kolejnym etapem w rozwoju działalności Firmy  było poszerzenie naszej oferty produktów o dystrybucję profesjonalnych środków czystości do mycia, czyszczenia. Stały wzrost liczby klientów spowodował, iż koniecznym stało się poszerzenie grona pracowników, przedstawicieli i dealerów naszej firmy.

W chwili obecnej, w związku z rozwojem Firmy , poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy jako

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych klientów (sklepów, sieci detalicznych, firm przemysłowych, szkół itp.), zainteresowanych sprzedażą produktów Firmy Euro-Luk
  • Prezentowanie oferty produktowej marek i aktywna sprzedaż wyrobów
  • Przyjmowanie zamówień i doradztwo w zakresie oferowanego asortymentu
  • Kontrola procesu realizacji zamówień i realizacja założeń sprzedaży w każdym sezonie

Wymagania

  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji własnej pracy
  • Umiejętność przekładania planów sprzedażowych na działanie
  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów
  • Łatwość nawiązywania relacji z klientami
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej otwarcia, umowa zlecenie na okres próbny
  • Mile widziane doświadczenie w branży

Oferujemy

  • Pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania ciekawych doświadczeń
  • Wysokie prowizje
  • Narzędzia do pracy po okresie próbnym