Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Przedstawiciel Handlowy

NTTCable Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4867 dni temu

Ogłoszenie numer: 145320, z dnia 2011-04-18

NTTCable Polska sp. z o.o. jest polską filią niemieckiej firmy NTTCable GmbH, należącej do grona największych resellerów usług telekomunikacyjnych w Niemczech.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie trwałych relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • negocjowanie i zawieranie umów handlowych
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • budowanie i aktualizowanie bazy kontaktów handlowych

Wymagania

  • doświadczenia handlowego na podobnym stanowisku
  • nastawienia na sukces
  • samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy
  • podstawowa znajomość komputera
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • miłą atmosferę
  • umowę zlecenie
  • szkolenie dotyczące produktu
  • dużą samodzielność i niezależność