Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Grójec
Przedstawiciel handlowy

F.H.U PARTNER RAFAŁ KWAPISZ
Grójec
praca stacjonarna
4851 dni temu

Ogłoszenie numer: 144998, z dnia 2011-05-04

Firma zajmująca się sprzedażą mat.budowlanych - hurt, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna na powierzonym terenie m.in. za prowadzenie aktywnej działalności handlowej , pozyskiwanie nowych klientów jaki i utrzymanie kontaktów z dotychczasowymi klientami.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku P.H.,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • wysoka kultura osobista,
  • wytrzymałość na stres,
  • samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi komputera i urządzeń mobilnych,
  • mile widziana znajomość branży budowlanej

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne od wyników sprzedaży
  • samochód służbowy
  • telefon komórkowy
  • urządzenie mobilne
  • praca w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole