Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Przedstawiciel Handlowy

TG Instalacje Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4880 dni temu

Ogólnopolska sieć hurtowni instalacyjno-grzewczych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
  • opieka i pozyskiwanie klientów w danym regionie
  • ścisła współpraca z branżowymi firmami wykonawczymi
  • praca w zespole handlowym
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość branży instalacyjno-grzewczej
  • wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość obsługi komputera
  • silna motywacja do pracy i nastawienie na działanie
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę środowiska pracy,
  • samochód służbowy.