Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Przedstawiciel handlowy

DOMAX SPÓŁKA Z O.O.
dolnośląskie
praca stacjonarna
4853 dni temu

Ogłoszenie numer: 143328, z dnia 2011-04-04

Firma Domax - producent elementów łączących do drewna oraz produktów z branży metalowej poszukuje osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

Poszukujemy Przedstawiciela handlowego do obsługi firm ciesielskich i dekarskich w rejonie polski południowej.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego
  • niezbędnej znajomości podstaw zagadnień ciesielskich i dekarskich - dodatkowym atutem będzie udokumentowana historia pracy w ekipie wykonawczej
  • wysoka komunikatywność i kultura osobista oraz otwartość niezbędna do prowadzenia rozmów handlowych
  • własna działalność
  • prawo jazdy oraz własny samochód
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office
  • komputer z dostępem do Internetu

Oferujemy

  • odpowiedzialną i bardzo rozwojową pracę w firmie będącej liderem na rynku złącz ciesielskich
  • wysoką niezależność w podejmowaniu decyzji
  • perspektywę wieloletniego zatrudnienia
  • pełny zwrot kosztów działalności
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz wysokie prowizje