Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Żary
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Kronopol Sp. z o.o.
Żary
praca stacjonarna
4938 dni temu

Ogłoszenie numer: 143018, z dnia 2011-04-12

czołowy producent płyt wiórowych, OSB i MDF oraz wyrobów uszlachetnionych, w tym płyt laminowanych, paneli podłogowych, ściennych, blatów roboczych itp.

poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Żary

Opis stanowiska

  • realizacja sprzedaży produktów (usług) przedsiębiorstwa,
  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie stałych relacji z klientami na obsługiwanym obszarze,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na danym terenie,
  • przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej przedsiębiorstwa,
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia)zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • bezpośrednia obsługa sprzedaży produktów, a w szczególności:
    • negocjowanie warunków transakcji,
    • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
    • realizacja specyficznych życzeń i zamówień klientów,
    • reprezentacja firmy wobec konkretnego, indywidualnego klienta,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) przedsiębiorstwa,
  • realizacja zatwierdzonego harmonogramu kontaktów z klientami,
  • opracowywanie raportów z wykonywanych działań – terminowo i zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość sprzedawanych produktów (usług) i branży,
  • dobra znajomość pozostałych produktów i usług przedsiębiorstwa,
  • dobra znajomość technik sprzedaży,
  • potwierdzona umiejętność przygotowania pisemnych ofert i prezentacji,
  • umiejętność prowadzenia samochodu.
  • minimum 2-3 lat doświadczeń na stanowisku związanym z bezpośrednią sprzedażą produktów lub usług.